vítejte ŠKOLA ŽIVOTA, denní stacionář Nový Jičín

Denní stacionář Škola Života Nový Jičín je zařízením organizace Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, o.s.

OVERVIEW

This website skola-zivota.cz currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have probed seven pages within the domain skola-zivota.cz and found one website referencing skola-zivota.cz. We have detected one mass media accounts retained by skola-zivota.cz.

SKOLA-ZIVOTA.CZ RANKINGS

This website skola-zivota.cz has seen alternating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for skola-zivota.cz

Traffic ranking (by month) for skola-zivota.cz

Traffic ranking by day of the week for skola-zivota.cz

Nástrojárna INVO CZECH Strojírenská výroba

Kvalitní a pružná prototypová nástrojárna. Výroba jednoúčelových strojů a zařízení. Náhradní díly strojů a nástrojů. Naše moderní a přesné strojní vybavení. 5 osé obráběcí centrum Hermle C400. 5 osé obráběcí centrum Mikron 400U. 3 osé obráběcí centrum Haas VF-4.

WHAT DOES SKOLA-ZIVOTA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola-zivota.cz Mobile Screenshot of skola-zivota.cz Tablet Screenshot of skola-zivota.cz

SKOLA-ZIVOTA.CZ HOST

I observed that the main root page on skola-zivota.cz took five thousand six hundred and forty-one milliseconds to load. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider skola-zivota.cz not secure.
149.62.147.101

WEBSITE IMAGE

I identified that this domain is implementing the Microsoft-IIS/7.0 os.

vítejte ŠKOLA ŽIVOTA, denní stacionář Nový Jičín

DESCRIPTION

CONTENT

This website skola-zivota.cz states the following, "Komu je určen denní stacionář." We analyzed that the webpage stated " Denní stacionář Škola Života o." It also stated " Poslání, předmět, principy, cílová skupina, komu službu neposkytujeme. A Poskytování základního sociálního poradenství. B Poskytování pomoci při zvládání běžných úkonů péče o osobu uživatele, při osobní hygieně příp. zajištění podmínek pro osobní hygienu. C Organizování a poskytování výchovně, vzdělávací, aktivizační a sociálně-terapeutické činnosti." The header had škola as the highest ranking search term. It was followed by stacionář, mentálním postižením, and nový jičín which isn't as ranked as highly as škola. The next words they used was postižění.

VIEW OTHER DOMAINS

Plavecká škola Aquasport Levice

Máte záujem, aby sa Vaše deti naučili plávať, aby sa zdokonalili v plávaní, naučili všetky plavecké spôsoby alebo aby z nich boli aktívni plavci? Radi ich privítame medzi nami. Až po športové, výkonnostné plávanie. Výuka plávania prebieha 2 x týždenne 1 hodinu v prípravných a zdokonaľovacích etapách, ktoré sú náväzné na športovú prípravu plavcov.

BAKALĂĹI - Distribuce

InicializaÄŤnĂ pĹ ihlašovacĂ Ăşdaje zĂská škola v Parametrech systĂ mu BakaláŠi.

skola.banov.sk

Piatok, August 14, 2015. Vážení rodičia a priatelia školy, dostali sme možnosť prezentovať bánovskú školu v novozámockej televízii.

Школа Учителя Беинса Дуно

Всемирное Белое Братство в веках. Учение Белого Братства на протяжении веков. Каталог общий для всех сайтов. Изданные книги Учителя Беинса Дуно. Братские сайты, библиотеки, фото, видео. Изданные книги Учителя Беинса Дуно.